×

 

ЧЛАНОВИ ИЗВРШНОГ КОМИТЕТА МСД БИЈЕЉИНА

  1. Горан Јањић, предсједник ГрО МСД
  2. Сања Тришић, секретар ГрО МСД
  3. Александар Остојић, потпредсједник ГрО МСД
  4. Ненад Спасојевић, потпредсједник ГрО МСД
  5. Јована Самарџија, потпредсједник ГрО МСД
  6. Жељана Беровић, потпредсједник ГрО МСД
  7. Бориша Стевановић, потпредсједник ГрО МСД

 

ЧЛАНОВИ ПРЕДСЈЕДНИШТВА МСД БИЈЕЉИНА 

  1. Александар Аврамовић - Лединци 3
  2. Александар Даниловић - Ченгић
  3. Александар Милешевић - Патковача
  4. Александар Остојић - Дворови д. и л. страна и Рудине
  5. Александра Ристић - Горње и доње Црњелово
  6. Биљана Тришић - Дашница 1
  7. Бојана Радић - Међаши
  8. Бориша Стевановић - Батковић
  9. Горан Јањић - Лединци 1
  10. Горан Стојанчевић - Вук Караџић 1 и 2
  11. Дарко Шерфези - Љељенча
  12. Драган Ђукановић - Соколски дом
  13. Жељана Беровић - Вељко Лукић 1 и 2
  14. Жељко Докнић - Главичице
  15. Јована Самарџија - Дашница
  16. Јордан Чембић - Љељенча
  17. Љубинка Илић - Балатун
  18. Маја Огњеновић - Вук Караџић 1 и 2
  19. Немања Драгичевић - Соколски дом
  20. Ненад Спасојевић - Глоговац
  21. Перица Лукић - Горњи и средњи Загони
  22. Роса Матић - Бродац
  23. Сања Тришић - Дашница 1
  24. Снежана Карановић - Лединци 1
  25. Тања Аврамовић - Нова Јања

 

 ЧЛАНОВИ ГРАДСКОГ ОДБОРА МСД БИЈЕЉИНА

  1. Aна Караћ - Соколски Дом
  2. Анкица Стевановић - Горње и Доње Црњелово
  3. Александар Аврамовић - Лединци 3
  4. Александар Вићановић -
  5. Александар Даниловић - Ченгић
  6. Александар Ђурђевић - Стари град 2
  7. Александар Јошило - Вељко Лукић 1 и 2
  8. Александар Лазаревић - Батковић
  9. Александар Милешевић - Патковача
  10. Александар Опачић - Којчиновац и Чардачине
  11. Александар Остојић - Дворови д. и л. страна и Рудине
  12. Александар Стевановић - Дашница
  13. Александра Ђурић
  14. Александра Лазаревић - Вељко Лукић 1 и 2
  15. Александра Лазаревић - Лединци
  16. Александра Мајсторовић - Дашница
  17. Александра Ристић - Горње и доње Црњелово
  18. Анђа Зарић - Доњи Магнојевић
  19. Анђелко Марковић -
  20. Анкица Стевановић -
  21. Биљана Илић - Балатун
  22. Биљана Тришић - Дашница 1
  23. Бобан Савић -
  24. Бојан Јосић - Дашница
  25. Бојана Радић - Међаши
  26. Бориша Стевановић - Батковић
  27. Василија Ристановић - Љесковац
  28. Весна Илић - Хасе
  29. Весна Караћ - Соколски дом
  30. Весна Недић - Ковиљуше
  31. Владан Станишић - Патковача
  32. Вукашин Николић - Дашница
  33. Горан Јањић - Лединци 1
  34. Горан Стојанчевић - Вук Караџић 1 и 2
  35. Гордана Јовић -
  36. Гордана Лонић -  
  37. Давор Аврамовић -
  38. Дајана Андрић Николић - Дашница 1
  39. Даница Илић - Глоговац
  40. Данка Вујановић - Батковић
  41. Дарко Недић - Лединиц 3
  42. Дарко Шерфези - Љељенча
  43. Дејан Аврамовић - Лединци 3
  44. Дејан Бјелан
  45. Дејан Илић - Лединци 2
  46. Добрица Лукић - Амајлије
  47. Драган Гајић- Трњаци
  48. Драган Ђукановић - Соколски дом
  49. Драгана Миловановић - Горњи и средњи Загони
  50. Драгана Нинковић - Лединци 2
  51. Драгана Стевановић - Ковачићи
  52. Душан Тривковић -
  53. Ђорђе Мирковић - Голо Брдо
  54. Емилија Дапра - Нови Дворови
  55. Жељана Беровић - Вељко Лукић 1 и 2
  56. Жељко Докнић - Главичице
  57. Жељко Ерић - Богдановићи
  58. Жељко Пејановић - Центар
  59. Ивана Бороја - Дашница
  60. Игор Легиновић - Међаши
  61. Јелена Вакчић - Лединци 2
  62. Јелена Максимовић
  63. Јелена Мијатовић - Филип Вишњић
  64. Јована Јовановић - Филип Вишњић
  65. Јована Миловановић - Горње и доње Црњелово
  66. Јована Самарџија - Дашница
  67. Јовица Ђокић - Рејон 1
  68. Јордан Чембић - Љељенча
  69. Лазар Поповић - Бродац
  70. Љубинка Илић - Балатун
  71. Љубинко Петкоквић - Вељко Лукић 1 и 2
  72. Љубиша Ћокић - Дворови десна и лијева страна и Рудине
  73. Љубиша Љубојевић -
  74. Маја Огњеновић - Вук Караџић 1 и 2
  75. Маја Шикуљак - Соколски дом
  76. Марија Савић - НН Јања
  77. Марко Бајић - Ковиљуше
  78. Марко Николић - Соколски дом
  79. Милан Илић -
  80. Милан Милошевић - Батковић
  81. Милан Мирковић - Нови Дворови
  82. Милан Хрвачевић - Дашница 1
  83. Милена Крњић - Ковиљуше
  84. Миленко Петрић - Доњи Магнојевић
  85. Милисав Бобић - Батковић
  86. Милисав Милинковић - Амајлије
  87. Милица Тешановић - Дашница
  88. Милован Пејановић - Центар
  89. Милорад Цвјетиновић - Горњи Драгаљевац
  90. Миодраг Петровић -
  91. Мирјана Тешић - Велика Обарска
  92. Мишо Марковић - Доњи Драгаљевац
  93. Младен Ђукић -
  94. Младен Макисмовић - Међаши
  95. Младен Милошевић - Суво Поље
  96. Младенка Даниловић - Ченгић
  97. Небојша Ристић - Горњи Магнојевић
  98. Невена Ковачић - Балатун
  99. Немања Драгичевић - Соколски дом
  100. Немања Марковић - Вук Караџић 1 и 2
  101. Немања Миловић -
  102. Ненад Спасојевић - Глоговац
  103. Ненад Трифковић - Вељко Лукић 1 и 2
  104. Никола Јанковић -
  105. Перица Лукић - Горњи и средњи Загони
  106. Раденко Зарић - Велика Обарска
  107. Раденко Тојић - Горњи и средњи Загони
  108. Радослав Бубуљ - Бродац
  109. Роса Матић - Бродац
  110. Сања Митровић - Нова Јања
  111. Сања Тришић - Дашница 1
  112. Саша Арсеновић - Горње и доње Црњелово
  113. Синиша Ђокић - Ковачићи
  114. Слађан Илић - Центар
  115. Слађана Бабић - Центар
  116. Слађана Тодоровић - Ченгић
  117. Слободан Ђука - Богдановићи
  118. Снежана Карановић - Лединци 1
  119. Срђан Латиновић - Галац
  120. Станислава Ковачевић - Лединци 1
  121. Стеван Бобић - Батковић
  122. Стеван Симић - Соколски Дом
  123. Стефан Микић -
  124. Стојан Јакшић - Вељко Лукић
  125. Сузана Стојановић - Гојсовац
  126. Сузана Цвијетић - Лединци 2
  127. Тања Аврамовић - Нова Јања

Вијести из Републике

Можете нам послати питање путем контакт форме.

Видео галерија

6
ОДБОРНИКА
14
РЕЈОНА
83
МЈЕСНА ОДБОРА
8792
ЧЛАНА